wybierz datę
Grudzień
Cz
01
Pt
02
So
03
Nd
04
Pn
05
Wt
06
Śr
07
Cz
08
Pt
09
So
10
Nd
11
Pn
12
Wt
13
Śr
14
Cz
15
Pt
16
So
17
Nd
18
Pn
19
Wt
20
Śr
21
Cz
22
Pt
23
So
24
Nd
25
Pn
26
Wt
27
Śr
28
Cz
29
Pt
30
So
31
zobacz wszystko

Repertuar:

Brak wydarzeń w wybranym dniu
sobota, 3 grudnia 2022
ŚWIĄTECZNE FAMILIJNE WARSZTATY PLASTYCZNE
Już na początku grudnia wyczarujmy sobie szczególną atmosferę tworząc świąteczne dekoracje.
Tak niewiele potrzeba by poczuć Tę magię. 
Zapraszam
— Marta Ciućka 

0''
sobota, 3 grudnia 2022
godz. 12:30
wtorek, 6 grudnia 2022
MAGICZNE ŚWIĘTA KACPRA I EMMY
Bohaterowie filmu to sympatyczna para przyjaciół: Emma i Kacper. Jest zima, zbliżają się święta, a Emma niecierpliwie wyczekuje pierwszego w tym roku śniegu. Pisze nawet list do Świętego Mikołaja, w którym prosi o upragnione białe płatki. Wspólnie z Kacprem starają się wprowadzić w domu bożonarodzeniowy, magiczny i rodzinny klimat. Obydwoje marzą także o tym, by dziadek, który zaplanował spędzenie świąt w górach z przyjaciółką Ingą, przyjechał jednak do nich. Zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby osiągnąć założony cel. Czy im się to uda? Czy na święta spadnie śnieg? Czy spędzą je w rodzinnym gronie?
0''
wtorek, 6 grudnia 2022
godz. 17:00
sobota, 10 grudnia 2022
DZIADEK MRÓZ
Po co komu zima? Wielu z nas zadaje sobie to pytanie. Także bohater bajki – Kabiś, którego ulubioną porą roku jest lato. Wędrując przez świat w poszukiwaniu przygód, znalazł miejsce, gdzie chciał zostać ale… jego plany pokrzyżowała zbliżająca się zima.

Kabiś wraz z nowym przyjacielem – ptakiem Gawim, który nie zdążył odlecieć do ciepłych krajów, postanawiają zrobić wszystko, by wiosna przyszła dużo wcześniej. Uzbrojeni po zęby stawiają czoła zbliżającej się zimie. Dziadek Mróz ma natomiast ręce pełne roboty! Musi prószyć śniegiem okolicę, malować mrozem kwiaty na oknach czy oszraniać gałęzie drzew.

Czy spotkanie bohaterów z Dziadkiem Mrozem wygoni zimę?

Muzyczny spektakl jakiego jeszcze nie było! Mali widzowie potowarzyszą bohaterom w ich podróży pełnej wspaniałych, zabawnych ale
i pouczających przygód.
0''
sobota, 10 grudnia 2022
godz. 15:00
WaluśKraksaKryzys (Świdnickie Recenzje Muzyczne)
Zapraszamy do Klubu Bolko na kolejny koncert w ramach cyklu Świdnickie Recenzje Muzyczne (http://bit.ly/recenzjeSOK), podczas którego prezentujemy artystów polecanych przez Świdniczan.

WaluśKraksaKryzys [rock / poezja śpiewana na petardzie]

10 grudnia 2022 / godzina 20:00
Klub Bolko ŚOK (pl. Grunwaldzki 11)
bilety: 69 zł / 79 zł (przedsprzedaż / w dniu koncertu)

MIEJSCA STOJĄCE NIENUMEROWANE!

0''
sobota, 10 grudnia 2022
godz. 20:00
sobota, 17 grudnia 2022
IFI UDE (Świdnickie Recenzje Muzyczne)
Zapraszamy do Klubu Bolko na kolejny koncert w ramach cyklu Świdnickich Recenzji Muzycznych (http://bit.ly/recenzjeSOK), podczas którego prezentujemy artystów polecanych przez Świdniczan.

17 grudnia 2022 / godzina 20:00
sala teatralna ŚOK (Rynek 43)
bilety: 45 zł / 55 zł / 65 zł
(I pula do 30 X / II pula od 31 X do 16 XII / III pula w dniu koncertu)

0''
sobota, 17 grudnia 2022
godz. 20:00
sobota, 31 grudnia 2022
SYLWESTROWY KONCERT OPERETKI, MUSICALU I TAŃCA

Największe operetkowe, musicalowe, taneczne i instrumentalne hity w mistrzowskim wykonaniu artystów odnoszących sukcesy w Australii, USA i wszystkich krajach Europy.

Piękne głosy, wspaniałe tańce, bajeczne stylowe kostiumy, humor, wdzięk, wyjątkowa muzykalność,  niespotykany temperament sceniczny, znakomity kontakt z publicznością a także przebogaty program koncertu.  

To wszystko zapewnią Państwu Artyści Wrocławskich Scen Muzycznych w ponad 100-minutowym sylwestrowym  koncercie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w najlepszym stylu z gwarancją artystycznych wrażeń najwyżej klasy.


0''
sobota, 31 grudnia 2022
godz. 20:00
czwartek, 19 stycznia 2023
KLIMAKTERIUM... I JUŻ SPEKTAKL TEATRALNY
KLIMAKTERIUM... I JUŻ [SPEKTAKL TEATRALNY]
(coś między kabaretem, musicalem a farsą)

Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Pragniemy pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny. Ważna jest świadomość wspólnoty pewnych doświadczeń - kobiety siedzące na widowni dowiadują się, że ich dolegliwości nie są czymś wyjątkowym. Mimo iż menopauza dotyczy wszystkich kobiet, jest to temat wstydliwy, a co za tym idzie - starannie pomijany. 
Poprzez spektakl pragniemy zilustrować, w sposób zrozumiały, przystępny i humorystyczny, jak rożnymi sposobami można sobie z tym radzić. 
Sztuka ma pokazywać różne zachowania, zawsze jednak w sposób humorystyczny - tym bardziej, że sam humor jest doskonałym lekarstwem (bez skutków ubocznych:)
Śmiejąc się łatwiej znosimy przeciwności losu.
Ważne tematy nie muszą być przedstawione poważnie, dlatego tak ważny jest w spektaklu humor.

Spektakl "Klimakterium... i już" to przyjemny wieczorek z babami i dla bab, a jego wiodącym tematem jest słowo, którego na co dzień się nie wymawia.
Cztery przyjaciółki, spotkawszy się w butiku prowadzonym przez jedną z nich, przekuwają drażliwy problem menopauzy na pioseneczki i tańce. 
O trapiących je dolegliwościach śpiewają do dobrze znanych melodii, np. o uderzeniach gorąca do nut piosenki "Kuba, wyspa jak wulkan".   

Na scenie zobaczymy aktorki (występują zamiennie) o ogromnym potencjale komediowym, będące z całą pewnością magnesem dla publiczności.

Reżyseria:
Cezary Domagała
Kier. muz.:
Janusz Bogacki
Scenografia i kostiumy:
Tatiana Kwiatkowska
Choreografia:
Tomasz Tworkowski
Produkcja:
Tomasz Heller
0''
czwartek, 19 stycznia 2023
godz. 19:00
wtorek, 24 stycznia 2023
TERESA WERNER KONCERT
Teresa Werner występowała na najbardziej prestiżowych scenach świata między innymi na Broadway'u i w Carnegie Hall w Nowym Yorku. W 1991 roku reprezentowała Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” na festiwalu piosenki ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła 1 miejsce. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną. W 1998 roku odznaczona przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Srebrnym Krzyżem Zasługi. W 2013 roku wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Odznaką Honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Autorka tekstów. W swoim dorobku artystycznym posiada płyty o statusie złotym i platynowym.
0''
wtorek, 24 stycznia 2023
godz. 18:00
wtorek, 7 marca 2023
KABARET MŁODYCH PANÓW - CO SIĘ STAŁO?
Zapraszamy Państwa serdecznie na premierowy program Kabaretu Młodych Panów pt. "Co się stało "?
Nowe skecze, nowi bohaterowie. A Co się stało? - zobaczymy.
Premiera programu: grudzień 2022

program da widzów 16+

0''
wtorek, 7 marca 2023
godz. 17:30
sobota, 25 marca 2023
KSIĘŻNICZKA CZARDASZA

Księżniczka czardasza to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych operetek napisana przez najwybitniejszych librecistów wiedeńskich. Fabuła osnuta jest wokół miłosnego mezaliansu, który odzwierciedla ówczesne życie arystokratycznych elit. Operetka przepełniona jest największymi hitami łączącymi czar wiedeńskich salonów i węgierskich rytmów. Do najsłynniejszych przebojów należą: Choć na świecie dziewcząt mnóstwo, Artystki, artystki, artystki z variété, W rytm walczyka serce śpiewa – kochaj mnie.

W spektaklu wystąpią artyści Teatru Muzycznego Arte Creatura: Jarosław Wewióra, Ewa Banasiak, Justyna Bujak. Daria Stachowicz, Ewelina Sobczyk, Michał Dziedzic, Piotr Brożek, Tomasz Świerczek, Adam Żaak, Grażyna Bieniek-Żaak, Magdalena Czarnecka, Monika Mazur, Piotr Rybak, Paweł Soduła.

Śpiewakom i aktorom towarzyszyć będzie Orkiestra Teatru Muzycznego Arte Creatura pod dyrekcją Macieja Cisowskiego

0''
sobota, 25 marca 2023
godz. 18:00
MICHAŁ BAJOR. KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE.

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany , nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo czy piosenki Piaf i Aznavoura, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

 

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital, od przejmującej "Je suis malade" Dalidy, przez kolorowe "Couleur cafe" Gainsburga , czy roztańczone "Quando, quando", aż po dramatyczny "Hymn miłości "Edith Piaf. Piosenki w świetnych, większości nowych tłumaczeniach  Rafała Dziwisza, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi. W stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

0''
sobota, 25 marca 2023
godz. 19:00
sobota, 1 kwietnia 2023
HRABINA PĄCZEK RECITAL JOANNY KOŁACZKOWSKIEJ

„Hrabina Pączek” to wyjątkowy recital najpotężniejszego kobiecego głosu polskiej sceny kabaretowej!
Artystka znana przede wszystkim z kabaretów „Potem” i „Hrabi” tym razem występuje na scenie solo. Podczas recitalu usłyszymy zupełnie nowe piosenki stworzone przy współpracy z wyjątkowymi osobistościami polskiej sceny kabaretowej, przeplatane zabawnymi historiami z pierwszej ręki.

Od zawsze na scenie byłam w grupce, nawet namawiałam lidera kabaretu Potem Władka Sikorę, żeby wymyślał chórki w moich piosenkach, bo nie chciałam stać sama na scenie. Wolałam, żeby ludzie nie skupiali się tylko na mnie. Teraz, w recitalu „HRABINA PĄCZEK – czyli muzyczny stand-up” buduję opowieść wokół siebie i wokół piosenek, które trochę mają odciągać uwagę ode mnie. Zobaczymy, czy to się udaje – mówi Kołaczkowska.

Muzyki potrzebuję jak powietrza, jak wiatru, który przegania… chcę by jego powiew mnie porywał, unosił na barana, a potem grzecznie zanosił do domu. Chcę, by piosenki mną poniewierały i wyrywały mi włosy. Marzeniem moim jest stworzenie takich piosenek, które będą żyły i od czasu do czasu wyrwą komuś choć jeden włos.

Joannie Kołaczkowskiej na scenie towarzyszą Piotr Koźbielski oraz kolega z Kabaretu Hrabi – Łukasz „Lopez” Pietsch na instrumentach klawiszowych.


0''
sobota, 1 kwietnia 2023
godz. 19:00